+86-373-3020116
Carro de transferència alimentat amb bateria sobre rails

Carro de transferència alimentat amb bateria sobre rails

Carro de transferència alimentat per bateries sobre rails Els carretons de transferència sobre rails (només viatge en línia recta) es fabriquen en capacitats a partir d'1 t. fins a 300 t. La seva alimentació és produïda per la bateria i el moviment es fa per ferrocarril. Paràmetre del carro de ferrocarril:
Enviar la consulta
Product Details ofCarro de transferència alimentat amb bateria sobre rails

Carro de transferència alimentat amb bateria sobre rails


Els carros de transferència sobre rails (només viatge en línia recta) es fabriquen en capacitats a partir d'1 t. fins a 300 t. La seva alimentació és produïda per la bateria i el moviment es fa per ferrocarril.




Paràmetre del carro de ferrocarril:

ModelBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Càrrega nominal (T)21020305063150
Mida de la taulalongitud (L)20003600400045005500560010000
Amplada (W)1500200022002200250025003000
Alçada (H)4505005506006507001200
Base de rodes (mm)1200260028003200420043007000
Diàmetre de la roda (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Altura lliure al terra (mm)50505050507575
Potència del motor (kw)11.62.23.556.315
Capacitat de la bateria (Ah)180160180250330400600
Tensió de la bateria (V)24484848484872
Temps de funcionament a plena càrrega4.324.843.53.332.9
Distància de carrera per una càrrega (Km)6.57.24.84.243.63.2
Càrrega màxima de la roda (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


product

 TRANSFER CART SOLUYION

Etiquetes populars: carro de transferència amb bateria sobre rails, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, personalitzat, fet a la Xina

Potser també t'agrada

Enviar la consulta

(0/10)

clearall