+86-373-3020116
Carro de transferència de ferrocarril BXC
video
Carro de transferència de ferrocarril BXC

Carro de transferència de ferrocarril BXC

1. La capacitat de càrrega 1-1 es pot personalitzar 500 t
2. La mida de la taula es pot personalitzar
3. Font d'alimentació opcional (bateria/cable/barra de bus/rail d'alimentació)
4. Mètode de treball opcional (rail o sense via)
5. Funció personalitzada (PLC, elevació, titulació, escalada, ferri, etc.)
6. Sistema de control (control de botons i comandament a distància/PLC)
7. Velocitat de carrera fins a 30 m/min
Enviar la consulta
Product Details ofCarro de transferència de ferrocarril BXC

Carro de transferència de ferrocarril BXC


Disseny i construcció de carros de transferència ferroviària de 25 tones


Carro de transferència de ferrocarril BXCés un important vehicle d'enginyeria de transport, àmpliament utilitzat en la indústria i la logística i altres camps. En aquest document es presentarà un vagó de ferrocarril resistent per al transport de materials

BXC RAIL TRANSFER CART.BXC Rail transfer cart is an important transportation engineering vehicle, widely used in industry and logistics and other fields. This paper will introduce a heavy-duty rail car for transporting materials


Això és una 25-tonaferrocarrilcarro de transferència,la seva finalitat és principalment transportar i aixecar mercaderies grans, de manera que el disseny ha de tenir en compte la capacitat de càrrega i l'estabilitat del vehicle. Al mateix temps, per adaptar-se als diferents entorns de treball i necessitats d'ús, també cal tenir en compte la flexibilitat i fiabilitat del vehicle.


Pel que fa a la selecció de materials, hem utilitzat materials d'acer d'alta resistència per millorar la capacitat de càrrega. Pel que fa al disseny estructural, adoptem un concepte de disseny modular, dividint el vehicle en diversos mòduls com ara bastidor, eix, motor i pluma, que és fàcil de mantenir i reparar.



Paràmetre del carro de transferència de ferrocarril BXC:

ModelBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Càrrega nominal (T)21020305063150
Mida de la taulalongitud (L)20003600400045005500560010000
Amplada (W)1500200022002200250025003000
Alçada (H)4505005506006507001200
Base de rodes (mm)1200260028003200420043007000
Diàmetre de la roda (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Altura lliure al terra (mm)50505050507575
Potència del motor (kw)11.62.23.556.315
Capacitat de la bateria (Ah)180160180250330400600
Tensió de la bateria (V)24484848484872
Temps de funcionament a plena càrrega4.324.843.53.332.9
Distància de carrera per una càrrega (Km)6.57.24.84.243.63.2
Càrrega màxima de la roda (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


Caixa de carro de transferència de ferrocarril BXC:

BWP

Procés de producció del carro de transferència de ferrocarril BXC:

product

Solució de cotxes de transferència de magatzem:

TRANSFER CART SOLUYION


Etiquetes populars: carro de transferència de ferrocarril bxc, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, personalitzat, fet a la Xina

Enviar la consulta

(0/10)

clearall