+86-373-3020116
Carretó de transferència de ferrocarril de la Xina de 10 tones Soluciona la solució de transport
video
Carretó de transferència de ferrocarril de la Xina de 10 tones Soluciona la solució de transport

Carretó de transferència de ferrocarril de la Xina de 10 tones Soluciona la solució de transport

Aquest projecte Rail Transfer Cart forma part de l'equipament general de la terminal del client. Aquesta és la segona compra. El nostre cotxe s'utilitza principalment com a plataforma mòbil.
Enviar la consulta
Product Details ofCarretó de transferència de ferrocarril de la Xina de 10 tones Soluciona la solució de transport


El carro de transferència de ferrocarril de la Xina de 10 tones resol la solució de transport


Perfil del client:
Nanjing Xinding Automation Equipment Co., Ltd. és una empresa d'alta tecnologia que ofereix serveis d'investigació i desenvolupament d'automatització, l'àmbit empresarial inclou equips d'automatització, robots industrials, equips d'emmagatzematge i investigació i desenvolupament d'accessoris, producció, consultoria tècnica, vendes i postvenda. servei.


Descripció del Projecte:
Aquest projecte Rail Transfer Cart forma part de l'equipament general de la terminal del client. Aquesta és la segona compra. El nostre cotxe s'utilitza principalment com a plataforma mòbil.

battery rail

ModelBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Càrrega nominal (T)21020305063150
Mida de la taulalongitud (L)20003600400045005500560010000
Amplada (W)1500200022002200250025003000
Alçada (H)4505005506006507001200
Base de rodes (mm)1200260028003200420043007000
Diàmetre de la roda (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Altura lliure al terra (mm)50505050507575
Potència del motor (kw)11.62.23.556.315
Capacitat de la bateria (Ah)180160180250330400600
Tensió de la bateria (V)24484848484872
Temps de funcionament a plena càrrega4.324.843.53.332.9
Distància de carrera per una càrrega (Km)6.57.24.84.243.63.2
Càrrega màxima de la roda (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2

BDG és el carro de transferència alimentat per ferrocarril de baixa tensió de la nostra empresa. El carro de transferència de ferrocarril de baixa tensió utilitza un reductor de tensió per reduir el consum d'energia a 36 v de tensió del cos humà i transmetre-lo al carril, de manera que fins i tot si la persona toca el carril, no hi haurà cap accident. El reforç del télex al cos augmenta la tensió a 360 V per subministrar el consum d'energia de la plataforma de transport.

BXC



Etiquetes populars: El carro de transferència de ferrocarril de la Xina de 10 tones soluciona la solució de transport, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, personalitzat, fet a la Xina

Enviar la consulta

(0/10)

clearall