+86-373-3020116
Vehicle de transferència transversal
video
Vehicle de transferència transversal

Vehicle de transferència transversal

El carro de transferència transversal és un equip de transport professional avançat i eficient, que s'ha utilitzat àmpliament en molts camps industrials. La seva versatilitat, facilitat d'operació i àmplia gamma d'aplicacions el converteixen en la primera opció per a la majoria d'empreses del camp del transport.
Enviar la consulta
Product Details ofVehicle de transferència transversal



Vehicle de transferència transversal

Vehicle de transferència transversalés un vehicle de transport especial amb una capacitat de càrrega de fins a 40 tones, que funciona amb bateries i funciona sobre rails. A més, l'especificació de la pista del vehicle és un estàndard de 1435 mm i la mida de la taula es pot personalitzar segons les necessitats del client.

El carro de transferència transversal té molts avantatges, com ara la seva capacitat per resoldre eficaçment problemes difícils en el transport. Facilita el transport de mercaderies d'un lloc a un altre, alhora que completa ràpidament tot el procés de transport. A més, es pot utilitzar en diferents escenaris, com ara carreteres, ferrocarrils i ports.

Aquest vehicle de transferència no només és adequat per al transport de diversos tipus de mercaderies, sinó també per a treballs de construcció. Es pot utilitzar en una àmplia gamma de llocs com ara grans fàbriques, línies de muntatge i terminals, fent que el transport sigui més ràpid i eficient. Al mateix temps, també té un excel·lent rendiment i estabilitat operacional, que pot millorar molt l'eficiència i la seguretat del treball.

Vehicle de transferència transversalés un equip de transport professional avançat i eficient, que s'ha utilitzat àmpliament en molts camps industrials. La seva versatilitat, facilitat d'operació i àmplia gamma d'aplicacions el converteixen en la primera opció per a la majoria d'empreses del camp del transport.

TRANSFER CART SOLUYION

Vehicle de transferència transversal

ModelBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Càrrega nominal (T)21020305063150
Mida de la taulalongitud (L)20003600400045005500560010000
Amplada (W)1500200022002200250025003000
Alçada (H)4505005506006507001200
Base de rodes (mm)1200260028003200420043007000
Diàmetre de la roda (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Altura lliure al terra (mm)50505050507575
Potència del motor (kw)11.62.23.556.315
Capacitat de la bateria (Ah)180160180250330400600
Tensió de la bateria (V)24484848484872
Temps de funcionament a plena càrrega4.324.843.53.332.9
Distància de carrera per una càrrega (Km)6.57.24.84.243.63.2
Càrrega màxima de la roda (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2

transfer-cart-bwp

visite


Etiquetes populars: vehicle de transferència transversal, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, personalitzat, fet a la Xina

Enviar la consulta

(0/10)

clearall