+86-373-3020116
Carro de transferència elèctrica sobre rails
video
Carro de transferència elèctrica sobre rails

Carro de transferència elèctrica sobre rails

Carro de transferència elèctrica sobre carrils El nostre carro de transferència és una solució de transport de material resistent que funciona amb línies de cable. Pot moure fàcilment palets carregats, bobines d'acer i altres articles industrials amb facilitat a través de les instal·lacions. Amb l'ús d'un comandament a distància, els operadors poden maniobrar el...
Enviar la consulta
Product Details ofCarro de transferència elèctrica sobre rails

Carro de transferència elèctrica sobre rails

El nostre carro de transferència és una solució de transport de material resistent que funciona amb línies de cable. Pot moure fàcilment palets carregats, bobines d'acer i altres articles industrials amb facilitat a través de les instal·lacions. Amb l'ús d'un comandament a distància, els operadors poden maniobrar el carro de manera suau i eficient. Això estalvia temps i minimitza el risc d'accidents, ja que elimina la necessitat de manipular manualment càrregues pesades. La seva construcció robusta i el cable d'alimentació fiable el converteixen en una solució ideal per a entorns industrials exigents. Demaneu el nostre carretó de transferència avui mateix i experimenteu una productivitat i seguretat millorades en les vostres operacions.



Paràmetre del carro de ferrocarril:

ModelBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Càrrega nominal (T)21020305063150
Mida de la taulalongitud (L)20003600400045005500560010000
Amplada (W)1500200022002200250025003000
Alçada (H)4505005506006507001200
Base de rodes (mm)1200260028003200420043007000
Diàmetre de la roda (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Altura lliure al terra (mm)50505050507575
Potència del motor (kw)11.62.23.556.315
Capacitat de la bateria (Ah)180160180250330400600
Tensió de la bateria (V)24484848484872
Temps de funcionament a plena càrrega4.324.843.53.332.9
Distància de carrera per una càrrega (Km)6.57.24.84.243.63.2
Càrrega màxima de la roda (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


product

 TRANSFER CART SOLUYION

Etiquetes populars: carro de transferència elèctrica sobre rails, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, personalitzat, fet a la Xina

Potser també t'agrada

Enviar la consulta

(0/10)

clearall