+86-373-3020116
Carro de transferència de coberta plana
video
Carro de transferència de coberta plana

Carro de transferència de coberta plana

Carretó de transferència de coberta plana El carretó de transferència de bateria BXC és accionat per un motor de corrent continu i la roda és accionada per un reductor, per tal d’aconseguir el funcionament del carretó de transferència. El carro de transferència elèctric de la bateria és un carro de transferència de ferrocarril alimentat per una bateria. La bateria està instal·lada dins de la transferència ...
Enviar la consulta
Product Details ofCarro de transferència de coberta plana

Carro de transferència de coberta plana

El carretó de transferència de bateries BXC és accionat per un motor de corrent continu i la roda és accionada per un reductor, per tal d’aconseguir el funcionament del carretó de transferència. El carro de transferència elèctric de la bateria és un carro de transferència de ferrocarril alimentat per una bateria. La bateria està instal·lada dins del carro de transferència. El sistema de control elèctric proporciona energia al motor de tracció de CC per engegar, parar, avançar, retrocedir i ajustar la velocitat del cotxe pla.

Es pot utilitzar en vies en forma de S, vies en forma d’arc, inflamables i explosives, i en ocasions de ferri. Es pot instal·lar un sistema d’elevació hidràulic al carro de transferència.



Paràmetre tècnic

Model2t20t50t100t150t
Càrrega nominal (t)22050100150
Mida de la taula (mm)Longitud (L)200040005500650010000
Amplada (W)15002200250028003000
Altura (H)4505506509001200
Distància entre rodes (mm)12002800420049007000
Calibre interior del carril (mm)12001435143520002000
Diàmetre de la roda (mm)270350500600600
Quantitat de rodes44448
Distància al sòl (mm)5050507575
Velocitat de carrera (min)0-250-200-200-200-18
Potència del motor (kw)12.251015
Temps de funcionament a plena càrrega4.3243.33.22.9
Distància de funcionament per a una vegada de càrrega (KM)6.54.843.83.2
Pes de referència (t)2.85.9814.626.8
Model de ferrocarril recomanatP15P24P43QU100QU100


Components del carro de transferència de coberta plana

202108101446232480316202108101446335102109

202108101446508304247

El nostre servei

1. Un cop rebem la vostra consulta i demanda, us proporcionarem dibuixos bàsics i consultes tècniques.

2. Disseny personalitzat segons els vostres requisits tècnics.

3. Tota la màquina està garantida durant 12 mesos.

4. Lliurament a temps.

5. Els nostres enginyers us poden ajudar a utilitzar el producte en qualsevol moment.


Preguntes freqüents:

1. P: Es poden personalitzar els vostres productes?

R: Per descomptat. Tots els nostres productes es personalitzen segons els requisits del client, perquè els diferents productes tenen especificacions diferents. Proporcionarem solucions adequades segons les vostres necessitats reals.

2. P: Com fer servir el carro de transferència?

R: No us preocupeu &. El manual d’usuari en anglès i el manual de peces es lliuraran juntament amb els vostres articles.

3. P: Com garantir la qualitat dels vostres productes?

R: El producte es provarà abans de l'enviament i se us enviarà el certificat de qualitat per a la seva inspecció. Si teniu cap pregunta, podeu venir a la nostra fàbrica per provar-ho vosaltres mateixos o deixar que algun tercer ho comprovi.

4. P: Quin és el vostre termini de lliurament?

R: Entregarem el carro de transferència que vau demanar en un termini de 15 a 30 dies després d’acceptar el pagament anticipat. Però depèn de la quantitat i els requisits del producte, farem tot el possible per lliurar-los el més aviat possible.

5. P: Quin mètode de pagament accepteu?

R: En general, acceptem el 50% de pagament anticipat T / T, i el 50% restant el pagarà T / T abans de l’enviament. Poseu-vos en contacte amb nosaltres per confirmar-ne més.

6. Com s'envia el producte?

R: Exportarem el carro de transferència per mar o tren en FCL, LCL o a granel.

Etiquetes populars: carro de transferència de coberta plana, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, personalitzat, fabricat a la Xina

Enviar la consulta

(0/10)

clearall