+86-373-3020116
Vehicles de transferència de càrrega que manipulen 1-300 tones de material
video
Vehicles de transferència de càrrega que manipulen 1-300 tones de material

Vehicles de transferència de càrrega que manipulen 1-300 tones de material

Ús: Transport de material pesat
Aplicació: Indústria siderúrgica, fàbrica, magatzem, port
Marca: Perfecte
Capacitat de càrrega: 1-300 Tona
Funció especial: Anti-explosió, resistent a la calor, elevació
Mode de control: Control penjoll / remot / PLC
Mode d'alimentació: bateria / cable alimentat / alimentat per ferrocarril....
Color:Personalitzat
Marca:PERFECT
Paquet de transport: Tot el carretó estarà empaquetat per lona.
Especificació: Personalitzada
Enviar la consulta
Product Details ofVehicles de transferència de càrrega que manipulen 1-300 tones de material

ModelBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Càrrega nominal (T)21020305063150
Mida de la taulalongitud(L)20003600400045005500560010000
Amplada(W)1500200022002200250025003000
Alçada(H)4505005506006507001200
Base de la roda (mm)1200260028003200420043007000
Diàmetre de la roda(mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Neteja de terra (mm)50505050507575
Potència del motor (Kw)11.62.23.556.315
Capacitat de la bateria(Ah)180160180250330400600
Tensió de la bateria(V)24484848484872
Temps d'execució quan es carrega completament4.324.843.53.332.9
Distància de córrer per una càrrega(km)6.57.24.84.243.63.2
Càrrega màxima de la roda (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2



Etiquetes populars: vehicles de transferència de càrrega que manipulen 1-300 tones de material, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, personalitzats, fabricats a la Xina

Enviar la consulta

(0/10)

clearall