+86-373-3020116
Carro de transferència de matrius de bateria

Carro de transferència de matrius de bateria

Carretó de transferència de matrius de bateria El carro de transferència de matrius de bateria ve equipat amb diverses característiques de seguretat per garantir una transferència segura de motlles, incloent un sistema de frenada, sensors per detectar obstacles i un sistema d'aturada d'emergència. Aquestes característiques estan dissenyades per prevenir accidents i garantir la seguretat de...
Enviar la consulta
Product Details ofCarro de transferència de matrius de bateria

Carro de transferència de matrius de bateria


El carro de transferència de matrius de bateries està equipat amb diverses característiques de seguretat per garantir una transferència segura de motlles, inclòs un sistema de frenada, sensors per detectar obstacles i un sistema d'aturada d'emergència. Aquestes característiques estan dissenyades per prevenir accidents i garantir la seguretat dels operaris i dels motlles que es transfereixen. Amb el seu sistema de bateries fiable, aquest carro és capaç de transportar fins i tot motlles pesats amb facilitat. El carro de transferència de matrius és una eina essencial per a qualsevol instal·lació de fabricació que requereixi la transferència segura i eficient de motlles. Confia en les seves característiques de seguretat i facilitat d'ús per agilitzar els teus processos de producció.


Paràmetre del carro de ferrocarril:

ModelBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Càrrega nominal (T)21020305063150
Mida de la taulalongitud (L)20003600400045005500560010000
Amplada (W)1500200022002200250025003000
Alçada (H)4505005506006507001200
Base de rodes (mm)1200260028003200420043007000
Diàmetre de la roda (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Altura lliure al terra (mm)50505050507575
Potència del motor (kw)11.62.23.556.315
Capacitat de la bateria (Ah)180160180250330400600
Tensió de la bateria (V)24484848484872
Temps de funcionament a plena càrrega4.324.843.53.332.9
Distància de carrera per una càrrega (Km)6.57.24.84.243.63.2
Càrrega màxima de la roda (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


product

 TRANSFER CART SOLUYION

Etiquetes populars: carro de transferència de matrius de bateria, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, personalitzat, fet a la Xina

Potser també t'agrada

Enviar la consulta

(0/10)

clearall