+86-373-3020116
Vagó de transferència de cullera de ferro de servei pesat
video
Vagó de transferència de cullera de ferro de servei pesat

Vagó de transferència de cullera de ferro de servei pesat

el nostre carro de transferència de cullera pot gestionar diversos processos i entorns de fabricació d'acer.
Enviar la consulta
Product Details ofVagó de transferència de cullera de ferro de servei pesat

Vagó de transferència de cullera de ferro de servei pesat


Esteu buscant un carro de transferència de cullerots resistents que pugui transportar diferents tipus de cullerots, acer i escòries? El nostre carro de cullerot de ferrocarril és just el que necessiteu! Amb mides i models personalitzats, el nostre carro de transferència de cullera pot gestionar diversos processos i entorns de fabricació d'acer.

ladle car67

Tant si necessiteu transportar cullerots calents o freds, acer líquid o escòries, el nostre carro de cullera de ferrocarril pot fer la feina de manera eficient i segura. Els nostres carros estan construïts amb materials d'alta qualitat i dissenyats per satisfer els vostres requisits específics, assegurant la màxima productivitat i rendiment.


Entenem la importància d'equips fiables i duradors a la indústria de l'acer, per això ens sentim orgullosos dels nostres carros de transferència de cullerots. Els nostres carros han estat provats i provats en nombroses instal·lacions d'acer, proporcionant resultats excepcionals i satisfacció del client.



Paràmetre del carro de ferrocarril:

ModelBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Càrrega nominal (T)21020305063150
Mida de la taulalongitud (L)20003600400045005500560010000
Amplada (W)1500200022002200250025003000
Alçada (H)4505005506006507001200
Base de rodes (mm)1200260028003200420043007000
Diàmetre de la roda (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Altura lliure al terra (mm)50505050507575
Potència del motor (kw)11.62.23.556.315
Capacitat de la bateria (Ah)180160180250330400600
Tensió de la bateria (V)24484848484872
Temps de funcionament a plena càrrega4.324.843.53.332.9
Distància de carrera per una càrrega (Km)6.57.24.84.243.63.2
Càrrega màxima de la roda (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


product

 TRANSFER CART SOLUYION

Etiquetes populars: cotxe de transferència de cullera de ferro pesat, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, personalitzat, fet a la Xina

Potser també t'agrada

Enviar la consulta

(0/10)

clearall