+86-373-3020116
Remolc de transferència de bateria de ferrocarril d'acer
video
Remolc de transferència de bateria de ferrocarril d'acer

Remolc de transferència de bateria de ferrocarril d'acer

Ús: transport de materials resistents
Aplicació: indústria siderúrgica, fàbrica, magatzem, port
Marca: Perfecte
Capacitat de càrrega: 1-300 Ton
Funció especial: anti-explosió, resistent a la calor, elevació
Mode de control: control penjant/remot/PLC
Mode d'alimentació: alimentat per bateria/cable/alimentat per ferrocarril....
Color: personalitzat
Marca comercial: PERFECTE
Paquet de transport: tot el carretó serà embalat per Tarp.
Especificació: personalitzada
Enviar la consulta
Product Details ofRemolc de transferència de bateria de ferrocarril d'acer

Remolc de transferència de bateria de ferrocarril d'acer

La pista giratòriacotxe pla elèctricoptimitza l'estructura d'accionament, instal·la un reductor i un motor de corrent continu per aconseguir diferents velocitats de conducció per a les rodes esquerra i dreta, i proporciona assistència per evitar que el cotxe pla elèctric girant centrifuga en girar. Caminant i girant de manera intermitent, el motor de la roda motriu també està equipat amb un dispositiu de bloqueig del fre, el fre es pot frenar després d'apagar-se, l'inici és estable i l'impacte sobre el reductor durant el funcionament és relativament petit i la pista de gir El cotxe pla elèctric es pot realitzar amb l'ajuda de la plataforma giratòria i la roda.


ModelBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Càrrega nominal (T)21020305063150
Mida de la taulalongitud (L)20003600400045005500560010000
Amplada (W)1500200022002200250025003000
Alçada (H)4505005506006507001200
Base de rodes (mm)1200260028003200420043007000
Diàmetre de la roda (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Altura lliure al terra (mm)50505050507575
Potència del motor (kw)11.62.23.556.315
Capacitat de la bateria (Ah)180160180250330400600
Tensió de la bateria (V)24484848484872
Temps de funcionament a plena càrrega4.324.843.53.332.9
Distància de carrera per una càrrega (Km)6.57.24.84.243.63.2
Càrrega màxima de la roda (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2



Etiquetes populars: Remolc de transferència de bateria de ferrocarril d'acer, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, personalitzat, fet a la Xina

Enviar la consulta

(0/10)

clearall