+86-373-3020116
Vehicle de manipulació elèctrica a la planta
video
Vehicle de manipulació elèctrica a la planta

Vehicle de manipulació elèctrica a la planta

Ús: Transport de material pesat
Aplicació: Indústria siderúrgica, fàbrica, magatzem, port
Marca: Perfecte
Capacitat de càrrega: 1-300 Tona
Funció especial: Anti-explosió, resistent a la calor, elevació
Mode de control: Control penjoll / remot / PLC
Mode d'alimentació: bateria / cable alimentat / alimentat per ferrocarril....
Color:Personalitzat
Marca:PERFECT
Paquet de transport: Tot el carretó estarà empaquetat per lona.
Especificació: Personalitzada
Enviar la consulta
Product Details ofVehicle de manipulació elèctrica a la planta

Descripció del producte:


1. Introducció de la Cistella de Transferència de Materials

La nostra línia de carros de transferència de materials estan dissenyats per adaptar-se a les necessitats d'una àmplia gamma d'indústries, incloent acer, metalls no fèrries, alumini, automoció, estampació, fabricació pesada i diversos altres. Aquests carros estan dissenyats per operar en terra o rails i s'utilitzen per transportar materials pesats a través de badies de grua o en zones no ateses per una grua a la part superior.

Totes les unitats estan equipades amb elements de seguretat d'última generació, inclosos llums de seguretat, banyes, para-xocs, controls d'homes morts i botons de parada d'emergència tipus bolet. Els nostres carros de transràtzer equipats amb sistemes de control semiautomàtics i totalment automàtics vénen equipats amb una àmplia gamma de controls de seguretat totalment automàtics.



2. Sol·licitud de la Cistella de Transferència de Materials

Weconceives i fabrica una àmplia gamma de carros de transferència guiats per ferrocarril, carros alimentats per bateries, carros intel·ligents autopropulsats, carros encunyats, remolcs plans industrials, inclinacions i plataformes elevadores que operen en molts camps industrials: metal·lúrgia, fabricació, petroli i gas, botigues de matrius, drassanes, planta química, automoció, indústria minera, aeroespacial, generació d'energia, indústria del carbó, fàbriques de paper, metal·lúrgia, magatzem i molts altres!

bxc

3. Paràmetre de la cistella de transferència de materials

ModelBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Càrrega nominal (T)21020305063150
Mida de la taulalongitud(L)20003600400045005500560010000
Amplada(W)1500200022002200250025003000
Alçada(H)4505005506006507001200
Base de la roda (mm)1200260028003200420043007000
Diàmetre de la roda(mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Neteja de terra (mm)50505050507575
Potència del motor (Kw)11.62.23.556.315
Capacitat de la bateria(Ah)180160180250330400600
Tensió de la bateria(V)24484848484872
Temps d'execució quan es carrega completament4.324.843.53.332.9
Distància de córrer per una càrrega(km)6.57.24.84.243.63.2
Càrrega màxima de la roda (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


4. Visita d'empresa i clients

Henan Perfect està especialitzada en el disseny i fabricació de sistemes de transport per resoldre tots els requisits de manipulació de materials. El nostre producte inclou remolcs industrials, cotxes de transferència, carretó de transferència de ferrocarril elèctric, taules elevadores de tisores, tocadiscs i molts altres articles d'especialitat. Dissenyem els nostres cotxes de transfer especials per a tot tipus d'indústries. Podem fabricar-los segons les especificacions dels clients. Per exemple, podem preparar-los per ser utilitzats en rails, amb bateries autònomes o per a aplicacions especials.



5.Personalització de la cistella de transferència de materials

El vehicle de manipulació de materials es pot dissenyar per viatjar en barres de tren d'acer o es pot operar directament al terra de les vostres instal·lacions

Interval de capacitat d'1ton a 300 tona

Operació push and pull o completament motoritzada

Capacitat de direcció completa o direcció controlada del moviment

Mida de la taula amb forma personalitzada per adaptar-se a la vostra aplicació

Accessoris d'elevació disponibles per a un transport senzill

Controls totalment automatitzats, sistema de control sense fils o un penjoll fix

2

6. Com es poden personalitzar els carretons de transferència?

Si us plau, digueu-nos:

Quina càrrega o producte es transferirà a la cistella?

Quin és el pes de l'elevació o càrrega més pesada?

Quines són les dimensions? (Longitud; Amplada ; Alçada)

Quin és el temps i la freqüència de viatge? (# de Viatges per , Torns per dia:)

Quina és la zona de viatge que has de cobrir? (Terra ferroviari / ciment, interior / exterior, viatges en línia recta, etc.)

Quina és la distància per viatjar?

Altra informació rellevant o condició d'ús.


Etiquetes populars: vehicle de manipulació elèctrica a la planta, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, personalitzat, fabricat a la Xina

Enviar la consulta

(0/10)

clearall