+86-373-3020116
Carro automàtic sense pistes motoritzat
video
Carro automàtic sense pistes motoritzat

Carro automàtic sense pistes motoritzat

Carretó automàtic sense pistes motoritzat El carro automàtic sense pistes elèctric pot funcionar a terra per manipular material, cosa que facilita la rotació de la peça de treball 360 graus amb un mínim gir. El carretó automàtic sense rastre motoritzat està dissenyat per transportar objectes o equips pesats des de ...
Enviar la consulta
Product Details ofCarro automàtic sense pistes motoritzat

Carro automàtic sense pistes motoritzat

El carretó automàtic sense pistes elèctric pot funcionar a terra per a la manipulació de materials, cosa que facilita la rotació de la peça de treball 360 graus amb un mínim gir.

El carretó automàtic sense rastre motoritzat està dissenyat per transportar objectes o equips pesats d’un palet a un altre en una fàbrica. Es pot utilitzar en interiors o exteriors. Les àrees d’aplicació inclouen metal·lúrgia, fosa, construcció de noves plantes i construcció naval. Oferim solucions amb diferents estils i capacitats estàndard inferiors a 300 tones. Podem proporcionar-vos les solucions que necessiteu i cada estil es pot dissenyar per a la vostra aplicació específica.



Paràmetres tècnics

Model

BWP-2TBWP-10TBWP-20TBWP-30TBWP-50TBWP-63TBWP-150T
Càrrega nominal (T)21020305063150
Mida de la taulalongitud (L)20003600400045005500560010000
Amplada (W)15002000=22002200250025003000
Alçada (H)4505005506006507001200
Distància entre rodes (mm)1200260028003200420043007000
Calibre interior del carril (mm)1200143514351435143514352000
Diàmetre de la roda (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Quantitat de rodes4444448
Distància al sòl (mm)50505050507575
Velocitat de marxa (mín.)0-250-250-200-200-200-200-18
Potència del motor (Kw)11.62.23.556.315
Capacitat de la bateria (Ah)180160180250330400600
Voltatge de la bateria (V)24484848484872
Temps de càrrega a plena càrrega4.324.843.53.332.9
Distància de funcionament per a una càrrega (Km)6.57.24.84.243.63.2
Càrrega màxima de rodes (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2
Pes de referència (t)2.84.25.96.8810.826.8

Motorized Trackless Automatic Trolley

15T Motorized Trackless Automatic Trolley For Mine Industry Handling

Motorized Trackless Automatic Trolley For Sale

Etiquetes populars: carretó automàtic sense pistes motoritzat, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, personalitzat, fabricat a la Xina

Enviar la consulta

(0/10)

clearall