+86-373-3020116
Carro de transferència orientable per motlle
video
Carro de transferència orientable per motlle

Carro de transferència orientable per motlle

Ús: transport de materials resistents
Aplicació: indústria siderúrgica, fàbrica, magatzem, port
Marca: Perfecte
Capacitat de càrrega: 1-300 Ton
Funció especial: anti-explosió, resistent a la calor, elevació
Mode de control: control penjant/remot/PLC
Mode d'alimentació: alimentat per bateria/cable/alimentat per ferrocarril....
Color: personalitzat
Marca comercial: PERFECTE
Paquet de transport: tot el carretó serà embalat per Tarp.
Especificació: personalitzada
Enviar la consulta
Product Details ofCarro de transferència orientable per motlle

carro de transferència orientable


Amb aquest tipus de vehicle de transferència, la càrrega de disseny i la configuració de la coberta es poden personalitzar per satisfer els requisits específics de capacitat de fins a 300 tones.
Aplicació del carro de transferència de direcció
Carro de manipulació de motlles - base de màquina portàtil - suport de muntatge - transportador de bobines metàl·liques - transportador d'equips pesats amb taula elevadora - transportador d'acer estructural - llançadora de canonades - vehicle de producció de formigó prefabricat - fons portàtil de pluma amb pluma.

ModelBWP-2TBWP-10TBWP-20TBWP-30TBWP-50TBWP-63TBWP-150T
Càrrega nominal (T)21020305063150
Mida de la taulalongitud (L)20003600400045005500560010000
Amplada (W)1500200022002200250025003000
Alçada (H)4505005506006507001200
Base de rodes (mm)1200260028003200420043007000
Diàmetre de la roda (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Altura lliure al terra (mm)50505050507575
Potència del motor (kw)11.62.23.556.315
Capacitat de la bateria (Ah)180160180250330400600
Tensió de la bateria (V)24484848484872
Temps de funcionament a plena càrrega4.324.843.53.332.9
Distància de carrera per una càrrega (Km)6.57.24.84.243.63.2
Càrrega màxima de la roda (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2



Etiquetes populars: carro de transferència orientable de motlle, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, personalitzat, fet a la Xina

Enviar la consulta

(0/10)

clearall